19V 4.73A AC/DC Adapter Compatible with Aputure Amaran COB 60d S 60x S 60dS 60xS 65W Bi-Color Ultra-High SSI Point-Source LED Video Studio Light FLYPOWER PS96A190Y4730H 12V-19VDC Power Supply Cord