RX20 10W/20W/25W/30W/50W/60W 1/5/10/20/33/50/100/500/680R 1K 2.2K 50K Ohm Fixed Ceramic Tube Fixed Rheostat Wire Wound Resistor(60W Power,10 Ohm)
★★★★★ 4.9 137 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by sollenco.com.br
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 17
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
Resistor UnitsRX20 10W/20W/25W/30W/50W/60W 1/5/10/20/33/50/100/500/680R 1K 2.2K 50K Ohm Fixed Ceramic Tube Fixed Rheostat Wire Wound ResistorModel Number : RX20
  • Resistor Units
  • RX20 10W/20W/25W/30W/50W/60W 1/5/10/20/33/50/100/500/680R 1K 2.2K 50K Ohm Fixed Ceramic Tube Fixed Rheostat Wire Wound Resistor
  • Model Number : RX20
Model MHLRUUL
Brand Name MHLRUUL
Model Name MHLRUUL
Manufacturer MHLRUUL
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.9 out of 5
★★★★★
137 ratings | 56 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
89% (122)
4 stars
1% (1)
3 stars
0% (0)
2 stars
0% (0)
1 star
10% (14)